Sprawdź kogo szukamy

Pomagamy zawsze i wszędzie
oraz dotrzymujemy zobowiązań!

Wartości Allianz Partners

Doskonałość rynkowa

chcemy być wzorem dla innych. Dążymy do doskonałości operacyjnej i technicznej na każdym etapie kontaktu z klientem.

Zaufanie

podstawą naszego działania jest uczciwość wobec klientów i współpracowników. Cenimy naszą różnorodność, angażujemy się w działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przedsiębiorczość

korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, promujemy kulturę odważnych i ryzykownych decyzji. Przyjmujemy odpowiedzialność za podjęte działania, nie boimy się negatywnych konsekwencji.

Zarządzanie oparte na współpracy

rozwijamy naszych pracowników. Współpracujemy ze sobą i dzielimy się dobrymi praktykami. Naszym zespołom wskazujemy cel i nadajemy kierunek, pozostawiając im swobodę działania.

6 filarów na których budujemy pozycję lidera

1. Tworzymy

Tworzymy oryginalne rozwiązania. Jesteśmy ambitni, elastyczni i odważni. Kreujemy nowatorskie modele współpracy i obsługi, wykorzystujemy najnowsze technologie do zaspokajania potrzeb naszych klientów.

2. Budujemy

Budujemy osobiste relacje z klientem i dbamy o nie. Pozostawanie w kontakcie jest stałym elementem naszej pracy. Relacje budujemy na różnych poziomach, lubimy słuchać uwag klientów, a to często kończy się tym, że oferujemy im niestandardowe możliwości.

3. Łączymy

Łączymy produkty i technologie. Od wielu lat z sukcesem wykorzystujemy dostępne technologie i produkty jako narzędzia do obsługi procesów sprzedaży, komunikacji oraz działań operacyjnych.

4. Zarządzamy

Zarządzamy biorąc pod uwagę interesy każdej ze stron – dbamy o to, aby każdy miał prawo wyrażenia swojego zdania. Nasza misja i wartości jasno określają kierunek działania firmy. Człowiek jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego troszczymy się o dobrą atmosferę w pracy i wzajemną życzliwość.

5. Doradzamy

Doradzamy i wyznaczamy trendy. Słuchamy naszych klientów i dopytujemy o szczegóły ich potrzeb. Przygotowując ofertę wykorzystujemy naszą wiedzę o rynkach, konkurentach i produktach, co pozwala nam stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

6. Dotrzymujemy

Dotrzymujemy zobowiązań i dbamy o jakość usług i produktów. Na każdym etapie kontaktu z klientem rozwijamy naszą doskonałość operacyjną, reagujemy szybko, a tam, gdzie ustalony plan działania się nie sprawdza, proponujemy alternatywne rozwiązania.

300

osób
w teamie

tyle nas pracuje

31

lat

średnia wieku

80

rekrutacji
wewnętrznych

spośród wszystkich rekrutacji