Sprawdź kogo szukamy

Zastanawiasz się czy do nas pasujesz?

Posłuchaj jak widzą idealnego kandydata nasi menedżerowie.

Zobacz wideo

Czy do siebie pasujemy?
Rozwiąż psychozabawę i sam się przekonaj.

Rozwiąż psychozabawę

6 kroków, aby dołączyć do zespołu Allianz Partners

Krok 1

Złożenie aplikacji on-line

Jeżeli znalazłeś już ofertę, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i wiesz, że chcesz spróbować swoich sił w rekrutacji, złóż swoją aplikację on-line.

Krok 2

Analiza dokumentów aplikacyjnych i wstępna selekcja kandydatów

Nasz rekruter starannie analizuje Twoje CV i weryfikuje, czy Twoje doświadczenie i wiedza odpowiadają naszym potrzebom. Na tym etapie decydujemy, kogo zaprosimy na pierwsze spotkania.

Krok 3

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

Na tym etapie zapraszamy Cię do naszego warszawskiego biura, gdzie spotkasz się z naszym rekruterem. Na spotkaniu, rekruter będzie chciał poznać szczegóły Twojej dotychczasowej kariery zawodowej, motywacji do pracy oraz sprawdzi potrzebne na danym stanowisku kompetencje. Rekruter opowie również o zadaniach na stanowisku i przedstawi szczegóły oferty. Jeżeli chciałbyś zadać pytania dot. oferty lub stanowiska, to świetnie - będzie na to czas.

Krok 4

Druga rozmowa kwalifikacyjna / testy językowe lub zadanie rektrutacyjne

Często na stanowiska z obszaru telefonicznej obsługi klienta poszukujemy osób ze znajomością języków obcych. Jeżeli aplikujesz na takie stanowisko, zaprosimy Cię do uzupełnienia testu językowego on-line oraz rozmowy z lektorem. Jeżeli aplikujesz na inne stanowiska, możesz spotkać się z zadaniami do rozwiązania, które w praktyczny sposób określają poziom umiejętności z danego obszaru np. znajomość Excela.

Krok 5

Decyzja o zatrudnieniu i złożenie oferty pracy

Ostateczną ofertę składamy tym kandydatom, którzy pozytywnie przeszli etap rozmowy oraz zadania rekrutacyjnego. Po akceptacji jej warunków dopełniamy formalności związanych z zatrudnieniem.

Krok 6

Rozpoczęcie pracy (on-boarding)

Na tym etapie jesteś już pracownikiem Allianz Partners. Wdrożenie pracownika zaczynamy czterodniowym szkoleniem, którego zadaniem jest wprowadzenie Cię w świat Allianz Partners. Chcemy pokazać Ci naszą historię, wartości jakimi się kierujemy, strukturę organizacyjną, ale również jest to czas, kiedy zapoznajesz się z regulaminami jakie obowiązują w naszej firmie i narzędziami, na których pracujemy. Pierwsze dni spędzasz w towarzystwie osób, które w tym czasie również rozpoczynają u nas pracę. Szkolenie wstępne ułatwi Ci proces adaptacji w nowym środowisku.

Witamy w świecie Allianz Partners

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  1. Dynamicznie się rozwijamy i realizujemy nowe projekty, więc stale potrzebujemy nowych rąk do pracy. W ostatnim roku zatrudniliśmy ponad 120 osób. Cenimy naszych pracowników i promujemy wewnętrzne rekrutacje. Część pracowników w sposób naturalny postanowiło rozwijać swoją karierę poza naszą firmą.
  2. Najprawdopodobniej rekruter uznał, że Twój profil zawodowy nie spełniał naszych oczekiwań.
  3. Prosimy o chwilę cierpliwości, jeżeli profil zawodowy będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami, zazwyczaj kontaktujemy się z kandydatem w ciągu dwóch tygodni od momentu złożenia aplikacji.
  4. Będziesz pracował w naszym warszawskim biurze przy ulicy Domaniewskiej 50B.
  5. Twój strój to Twoja wizytówka. Pamiętaj o tym, kiedy przyjdziesz na rozmowę z rekruterem. Na co dzień cenimy luźną atmosferę i nieformalny styl ubioru, jednak na rozmowie rekrutacyjnej warto pokazać się bardziej formalnie. Styl smart casual, czyli swobodny staranny, będzie idealny na spotkanie rekrutacyjne.
  6. Aplikując na nasze ogłoszenie możesz wysłać CV w języku polskim. Jeżeli jednak w ogłoszeniu jest zaznaczone, że czekamy na zgłoszenia w języku np. angielskim, wtedy rozpatrywane są aplikacje wysłane tylko w tym konkretnym języku.
  7. Najważniejsze to mieć pozytywne nastawienie. Przystępując do zadania zostaniesz poinformowany, jakie umiejętności i wiedzę będziemy sprawdzać poprzez zadanie.
  8. Bez względu na wynik rekrutacji zostaniesz o nim poinformowany. Zazwyczaj kontaktujemy się z kandydatami w ciągu tygodnia od spotkania, chyba że na rozmowie został ustalony inny termin.
  9. Tak – wszystkiego Cię nauczymy, z nami zdobędziesz swoje pierwsze zawodowe doświadczenie. Najważniejsze dla nas abyś wykazał/-a się zaangażowaniem i chęcią do nauki.